Aowed با پشتیبانی The Coalition – Rumor به Unreal Engine 5.3 منتقل می شود


به نظر می رسد که توسعه دهنده Obsidian Entertainment در حال آماده سازی برای نمایش RPG آینده خود است. حرفه در ماه ژوئن، به نظر می رسد استودیو بازی را به نسخه جدیدی از Unreal Engine 5 منتقل کرده است. طبق شایعات، چرخ دنده های جنگ 4 و پنج توسعه دهنده The Coalition به Obsidian کمک کرد تا به Unreal Engine 5.3 مهاجرت کند.

طبق گفته Jez Corden از Windows Central، Obsidian از تیم فنی ایکس باکس و The Coalition برای انتقال بازی به Unreal Engine 5.3 پشتیبانی دریافت کرد. در حال حاضر مشخص نیست که نسخه جدید موتور بازی چگونه بر توسعه آینده تأثیر می گذارد یا Obsidian می خواهد از چه ویژگی هایی استفاده کند.

جالب اینجاست که The Coalition مدت زیادی است که هیچ بازی خاص خود را منتشر نکرده است. دنده 5 منتشر شده در سپتامبر 2019، شکننده کندو DLC یک سال بعد منتشر خواهد شد. از آن زمان، The Coalition روی پروژه‌های اعلام‌نشده کار می‌کند که شایعه شده است دو مورد از آنها لغو شده‌اند، در حالی که به عنوان یک استودیوی پشتیبانی برای بازی‌های دیگر نیز عمل می‌کند. طبق اطلاعات فاش شده، استودیو در حال حاضر روی خط اصلی بعدی کار می کند. دنده گفته می شود که این بازی قرار است در نمایشگاه Xbox Games Showcase معرفی شود.

حرفهدر همین حال، قرار است در پاییز 2024 اکران شود. این عنوان در ماه ژانویه یک نمایش گیم پلی خواهد داشت. برای PC و Xbox Series X/S عرضه می شود. گفته می شود که قصد دارد در ماه نوامبر منتشر شود.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید