اعلام شده است که در پاییز 2024 منتشر خواهد شد.گیم پلی جدید که مبارزات، دشمنان و ماموریت های جانبی را معرفی می کند


Obsidian Entertainment جزئیات و گیم پلی جدیدی را به نمایش گذاشته است. پذیرفته با Xbox Developer_Direct '24 شروع کنید. بازیکنان نقش یک فرستاده امپراتوری Aedir را بر عهده می گیرند که برای بررسی یک طاعون جادویی وارد سرزمین های زنده می شود. چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد، از جمله رازهایی در مورد شخصیت بازیکن.

به عنوان یک RPG اکشن، مبارزه در گیم پلی بازی نقش اساسی دارد. بازیکنان می توانند از تپانچه، شمشیر، سپر و عصا استفاده کنند، اما این چیزی فراتر از هک کردن و بریدن است. بارگیری‌های قابل تنظیمی برای جابه‌جایی در حین نبرد وجود دارد، و حتی می‌توانید کارکنان خود را با دو دسته استفاده کنید. منجمد کردن دشمنان با کارکنان خود و له کردن آنها با سلاح سرد خود یک ترکیب قدرتمند است.

یکی از کوئست‌های جانبی نیز معرفی می‌شود که در آن بازیکن یک سرباز سقوط کرده را کشف می‌کند و به بررسی یک سرباز فراری می‌پردازد. اگر داستان Private را باور کنند، تلاش به طور مسالمت آمیز به پایان می رسد، اما رویارویی با او ممکن است منجر به دعوا شود. با بازگشت به شهر عواقب این اقدامات مشخص خواهد شد.

پذیرفته پاییز امسال برای Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. با ما همراه باشید زیرا جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید