کارگردان می‌گوید «Avowed» تقریباً به اندازه «دنیای بیرونی» است.


چه زمانی حرفه زمانی که چند سال پیش برای اولین بار اعلام شد، بسیاری فکر کردند که این تلاش Obsidian Entertainment برای توسعه یک RPG در مقیاس مشابه است. The Elder Scrolls 5: Skyrim, با این حال، توسعه دهنده به زودی فاش کرد که این تجربه فشرده تر و متمرکزتر خواهد بود.

بنابراین، دقیقا چقدر طول خواهد کشید؟ زمانی که این سوال در مصاحبه با Game Informer پرسیده شد، کارگردان بازی کری پاتل پاسخ داد: حرفه انتظار می رود که طول آن تقریباً به اندازه RPG علمی تخیلی 2020 Obsidian باشد. دنیای بیرونی.

بهترین مقایسه این است حرفه در مورد محدوده دنیای بیرونی“بازیکنان می توانند انتظار تجربه مشابهی را داشته باشند. دنیای بیرونیبستگی به این دارد که در چه سطح دشواری بازی می کنید و به جای اینکه فقط به ماموریت های اصلی مسیر حیاتی پایبند باشید، چقدر می خواهید به کاوش و سرمایه گذاری روی محتوا بپردازید. ”

دنیای بیرونی این یک بازی است که اگر ماموریت های جانبی و محتوای اختیاری را انجام دهید می توانید از آن بین 25 تا 30 ساعت لذت ببرید، اما اگر فقط مسیر بحرانی را انجام دهید، می توانید آن را در حدود 15 ساعت کامل کنید. حرفه همانطور که پاتل می گوید، این بازی قطعا اعتیاد آور است. البته بازی دارای چندین پایان است که باید قابلیت پخش مجدد را افزایش دهد.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، این موضوع به دنیای بازی و اندازه آن نیز منعکس می شود. اقرار کرد مقایسه اسکایریم، آقای پاتل دوباره گفت که این بازی بیشتر است دنیای بیرونیبه جای یک جهان بزرگ بدون درز، نقشه های تکه تکه زیادی وجود دارد که امکان کاوش رایگان را فراهم می کند.

بهترین مقایسه این است دنیای بیرونیاو گفت: «من فکر می‌کنم این ایده واضح‌تری از محدوده، طراحی و طرح‌بندی بازی به ما می‌دهد. ” دنیای بیرونیبه‌جای یک نقشه غول‌پیکر که می‌توانید از ابتدا تا انتها در آن قدم بزنید، Aowed دارای چندین منطقه باز است که با پیشرفت در بازی، قفل را باز می‌کنند. و از نظر ساختار جستجو و ساختار داستان، دنیای بیرون، به همین ترتیب. “

حرفه پاییز امسال برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار در حال حاضر مشخص نیست، اما اطلاعات فاش شده نشان می دهد که در ماه نوامبر منتشر خواهد شد. مایکروسافت تایید کرده است که در ماه آگوست، بازی اکشن RPG را برای Gamescom ارائه خواهد کرد، بنابراین انتظار می رود جزئیات بیشتری در آینده نزدیک ظاهر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید