Avatar: Frontiers of Pandora دارای عناصر Co-op و Season Pas خواهد بود – شایعات


یوبی سافت خیلی کم گفتآواتار: مرزهای پاندورااز زمانی که چند سال پیش برای اولین بار فاش شد، در هفته‌های اخیر به لطف افشاگری منتشر شده در توییتر توسط افشاگر معروف Ubisoft @ScriptLeaksR6، جزئیات زیادی در مورد این بازی فاش شد. شامل جزئیات پیش‌سفارش عنوان جهان باز، جدید اسکرین شات های گیم پلی و اطلاعات گسترده ای در مورد جهان، داستان، مبارزات و موارد دیگر.

اکنون افشاکننده دوباره به توییتر رفته است تا جزئیات سریع بازی را منتشر کند.آواتار: مرزهای پاندوراهمچنین عناصر آنلاین و co-op نیز وجود خواهند داشت، اما ما هنوز نمی‌دانیم دقیقاً چه شکلی خواهد بود.با توجه به اینکه بازی از استودیوی سازنده Massive Entertainment می آیدتقسیم، که کم تعجب آورترین چیز در جهان است.

در همین حال، افشاکننده همچنین ادعا می‌کند که عنوان جهان باز دارای بسته‌های ارزی قابل خرید درون بازی نیز خواهد بود که به طور ضمنی از تراکنش‌های خرد استفاده می‌کند. گفته می‌شود که وجود دارد، اما جزئیات آنچه در آنها وجود دارد هنوز به اشتراک گذاشته نشده است.

نمایشگاه Ubisoft Forward برای 12 ژوئن تعیین شده است، بنابراین به احتمال زیاد در آن زمان جزئیات رسمی بازی را دریافت خواهیم کرد.

آواتار: مرزهای پاندوراانتظار می رود تا قبل از آوریل 2024 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *