برای پخش آفلاین Avatar: Pandora’s Frontier به وصله روز اول نیاز است


سرگرمی در مقیاس بزرگ و آواتار: مرز پاندویوبی‌سافت که فردا عرضه می‌شود، جزئیات و دستورالعمل‌های جدیدی در رابطه با برخی ویژگی‌ها ارائه کرده است. این تایید می کند که پچ روز 1 برای شروع بازی “نیاز” است. اگر می خواهید به صورت آفلاین بازی کنید، یک بار اتصال به اینترنت مورد نیاز است. این برای کسانی که نسخه فیزیکی را خریداری کرده اند اما دسترسی آنلاین ندارند، ارزش به خاطر آوردن دارد.

این ناشر همچنین تایید کرد که Xbox Series X/S Collector’s Edition و Gold Edition با دو دیسک عرضه خواهند شد. در مورد بازی Co-op، با تکمیل کوئست “The Aranaje Clan” در دسترس خواهد بود و به سایر بازیکنان اجازه می دهد تا به بازی بپیوندند. فعالیت‌ها و ماموریت‌های داستانی که به صورت Co-op انجام می‌شوند، نیازی به پخش انفرادی ندارند، زیرا تمام پیشرفت‌ها انجام می‌شود.

در نهایت، نسخه‌های Gold و Ultimate بسته‌های لوازم آرایشی منحصربه‌فردی را ارائه می‌کنند، اما برای استفاده از آن‌ها باید اسلات‌های درون بازی را باز کنید. آواتار: مرز پاندورا در تاریخ 7 دسامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. دارای امتیاز 8 از 10نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید