Avatar: Frontiers of Pandora جزئیات داستان، سلاح‌ها، سواری بانشی و موارد دیگر را درز می‌کند – شایعات


آواتار: مرزهای پاندورااز زمان راه‌اندازی آن در سال 2021، به‌روزرسانی‌های کمی دریافت کرده یا اصلاً به‌روزرسانی نشده است. از آنجایی که اعلام یک تریلر سینمایی کوتاه بود، اطلاعات زیادی در مورد بازی در دست نیست. عنوانی جهان باز که بر روی سیاره پاندورا می گذرد.

با این حال، افشای اطلاعات جدید ممکن است جزئیات جدیدی را در مورد داستان و گیم پلی آن فاش کرده باشد. @ScriptLeaksR6 جزئیات احتمالی درباره داستان عنوان جهان باز، سلاح ها، مکانیک های پیمایش، جهان باز و موارد دیگر را به اشتراک گذاشته است.

همانطور که به بیرون درز کرد،آواتار: مرزهای پاندورابازیکنان را می‌توان در حال بازی به‌عنوان ناوی دید، که در کودکی توسط سازمان توسعه منابع (یا RDA) ربوده شده و «برای خدمت به هدفی آموزش دیده و قالب‌گیری شده‌اند»، اما اکنون «با میراث باستانی ارتباط برقرار کنند، به قبیله‌های دیگر بپیوندند، و از پاندورا دفاع کنید.” بازی در قاره غربی اتفاق می افتد، قاره ای “تا به حال دیده نشده” روی زمین، جایی که می توانید “نگهبان خود را پایین بیاورید.” گفته می شود که شامل “مناطق جهان باز زیبا اما غیرقابل پیش بینی است که می تواند منجر شود.” به اشتباهات مرگبار.”

وقتی صحبت از مبارزه به میان می‌آید، به نظر می‌رسد بازیکنان به انواع سلاح‌های ناوی و انسانی دسترسی دارند و قهرمان داستان نیز تحت آموزش‌های انسانی سخت‌گیرانه قرار می‌گیرد. شامل سلاح‌های سنتی مانند تفنگ و تفنگ ساچمه‌ای. اگر مکانیک پیشرفت یک نگرانی است، بازیکنان به وضوح شخصیت های خود را با ساخت وسایل جدید و ارتقاء مهارت ها و سلاح های خود شخصی سازی می کنند.

فراتر از مبارزه، بازیکنان می توانند Banshee خود را بگیرند و با آنها پیوند برقرار کنند.آواتارگفته می شود که Banshee نه تنها برای نبردهای هوایی، بلکه برای سفرهای طولانی مدت در جهان باز نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

البته همه اینها جزئیات تایید نشده ای هستند، اما با توجه به اینکه کشتی های یوبی سافت چقدر لو رفته و تا زمانی که همه به یاد دارند باقی مانده اند، دیدن تایید رسمی آنها در آینده نزدیک جای تعجب نیست. در هر صورت، لطفاً این را حفظ کنید. به عنوان یک شایعه تا زمان آن برسد. با این حال، نمایشگاه Ubisoft Forward برای 12 ژوئن برنامه ریزی شده است، بنابراین احتمالاً به هر حال بیشتر با این بازی آشنا خواهیم شد.

آواتار: مرزهای پاندورادر حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S و PC. این بازی قرار است قبل از آوریل 2024 عرضه شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *