Avatar - Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora Developer استخدام متخصص کسب درآمد


Ubisoft Massive در حال کار بر روی دو فیلم پرفروش است. آواتار: مرزهای پاندورا و جدید جنگ ستارگان عنوان (سال جاری فاش شد). مشخص نیست که آیا یک مدل خدمات زنده یا پشتیبانی آنلاین وجود خواهد داشت، اما به نظر می‌رسد هر دو پولی هستند.

فهرست جدیدی برای متخصصان کسب درآمد شرکت Massive Entertainment در مالمو، سوئد مشاهده شده است. نقش آنها “کمک به موفقیت اقتصادی بازی و توسعه استراتژی هایی است که ضمن احترام به بازیکنان و ماهیت هر بازی، سودآوری را افزایش می دهد.” برنامه Fast-Track متخصصانی را استخدام کرد اما بلافاصله آنها را به پروژه های خاصی اختصاص نداد.

در عوض، ما با بخش استراتژی درآمد زنده (بازی‌های کنسول و رایانه شخصی) کار می‌کنیم. آن‌ها باید یاد بگیرند که «در زمان شرکت در پروژه‌های متعدد، از طریق اقلام فروشگاه ثانویه، سیستم‌های کسب درآمد، رویدادهای زنده و غیره درآمد اضافی به منصفانه‌ترین و با ارزش افزوده‌ترین راه ممکن ایجاد کنند». همچنین «استراتژی کسب درآمد و KPIهای کسب درآمد، تعامل و کسب درآمد را برای سه پروژه یوبی سافت نظارت خواهد کرد».

پس از اتمام برنامه، آنها به Massive Entertainment می‌پیوندند و با مدیر کسب درآمد همکاری می‌کنند تا استراتژی «همسو با انتظارات بازیکنان و جهت‌گیری خلاقانه و بازی» ایجاد کنند. ما همچنین “با طراحان اقتصاد بازی همکاری نزدیک خواهیم کرد تا قیمت‌گذاری قانونی برای اقلام، رویدادها و خدمات ارائه دهیم.”

باید با تیم‌های UI، UX و برنامه‌نویسی برای «پیاده‌سازی سیستم‌ها و ویژگی‌های کسب درآمد» و «برنامه‌ریزی و نظارت بر محتوای فروشگاه، تبلیغات و پیشنهادات اولیه و ثانویه با تیم‌های فروش دیجیتال» کار کند. البته، ما همچنین باید ویژگی ها را بر اساس بازخورد بازیکن تطبیق دهیم.

Ubisoft Massive با کسب درآمد پس از عرضه بیگانه نیست. بخش 2با این حال، زمانی که این استراتژی های کسب درآمد اعمال می شود آواتار: مرزهای پاندورا همچنین جنگ ستارگان، می تواند همان جریان باشد Assassin’s creed valhallaهنوز مشخص نیست که آیا DLC یا توسعه برنامه ریزی شده است.

بدون عنوان جنگ ستارگان این پروژه تاریخ انتشار ندارد، اما آواتار: مرزهای پاندورا عرضه احتمالی بین 1 آوریل 2023 تا 31 مارس 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC. منتظر به روز رسانی در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha