قلب اتمی بیش از انتظارات تمرکز سرگرمی است


Focus Entertainment اخیرا درآمد سه ماهه چهارم و کل سال 2022/23 خود را اعلام کرده است. اولی به 52.6 میلیون یورو رسید، در حالی که دومی جالب تر بود و به 194.1 میلیون یورو رسید که بالاترین رقم در تاریخ ناشر است. نرخ رشد ترکیبی 36.2 درصدی را در مقایسه با سال مالی 2021/22 نشان داد.

چند عنوان در این زمینه کمک کرد – لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام خردکن، داستان طاعون: مرثیه، غرب شیطانی (متعلق به Flying Wild Hog) قلب اتمیبازی RPG اکشن اول شخص موندفیش که مدتها مورد انتظار بود نیز “فراتر از انتظارات اولیه گروه” عمل کرد، اگرچه تعداد فروش آن فاش نشد.

سازنده در ماه مارس تایید کرد که در کمتر از یک ماه پس از انتشار، بیش از 5 میلیون بازیکن دارد. با این حال، قلب اتمی اندازه گیری تعداد واحدهای فروخته شده با Game Pass دشوار است. به هر حال یک خبر خوب برای عنوانی که سال ها در حال ساخت بوده و با تاخیرها و جنجال های زیادی روبرو بوده است.

هنوز چیزهای بیشتری در راه است زیرا Mundfish بسته های DLC را با قلمروها، دشمنان و داستان های جدید منتشر می کند. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *