Atomic Heart – اولین DLC را که تابستان امسال عرضه می شود، تیز کنید


علاوه بر پشتیبانی پس از راه اندازی و به روز رسانی برای قلب اتمی، Mundfish همچنین روی DLC پولی کار می کند. چهار بسته DLC در حال توسعه هستند و یک تیزر جدید در دسترس است که مکان اول را نشان می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

با توجه به اینکه مرکز 3826 دارای “موقعیت های کشف نشده بسیاری” است، به نظر می رسد که این مکان یک بیوم جدید متمرکز بر طبیعت با غلاف های مختلف از جمله گلخانه است. آنها از طریق یک گذرگاه گسترده و با حجم زیادی از آب در زیر آن به هم متصل شده اند. بسته به قدتان، می توانید هم شیک و هم با ارزش به نظر برسید.

Mundfish جزئیاتی ارائه نکرد، اما قبلاً گفته بود که DLC “مناطق جدید، ماموریت ها، پازل ها، دشمنان، شخصیت ها و داستان های جهانی” را اضافه می کند. همچنین یک “مجتمع و آزمایشگاه جدید” وجود دارد. تنها زمان نشان خواهد داد که این مکان چه تاثیری خواهد داشت.

قلب های اتمی اولین DLC تابستان امسال منتشر خواهد شد و در نسخه طلایی (89.99 دلار) و نسخه پرمیوم (99.99 دلار) گنجانده شده است. بازی پایه هم اکنون برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر شده است. با بیش از 5 میلیون بازیکن، از انتظارات ناشر Focus Entertainment فراتر رفت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *