Atomic Heart

DLC Atomic Heart دشمنان، داستان، قلمروها و موارد دیگر را اضافه می کند


پس از سالها توسعه و تاخیرهای متعدد، Mundfish قلب اتمی ماه آینده منتشر خواهد شد. با این حال، سفر با پرتاب به پایان نمی رسد. چهار بسته DLC بازی را بیشتر گسترش می دهند. در مصاحبه ای با WCCF Tech، بنیانگذار استودیو و مدیر بازی رابرت باگراتونی فاش کرد که محتوای تک نفره جدیدی را اضافه خواهند کرد.

“DLC در نظر گرفته شده است تا تجربه بازیکن را با قلمروهای جدید، ماموریت ها، پازل ها، دشمنان و داستان های شخصیت ها و دنیاها گسترش دهد. ما قصد داریم تا امکانات و آزمایشگاه های خود را به طور قابل توجهی گسترش دهیم. قلب اتمی چالش های جدید باید تکمیل شود. باگلاتونی همچنین تایید کرد که کل این تجربه تنها به صورت تک نفره خواهد بود و در حال حاضر هیچ افزودنی برای چند نفره در نظر گرفته نشده است.

4 DLC در نسخه طلایی با قیمت 89.99 دلار یا نسخه پرمیوم با قیمت 99.99 دلار گنجانده شده است. هر نسخه همچنین شامل تزئینات مختلفی برای سلاح‌هایی مانند AK، سلاح‌های سرد سوئدی، الکترو، دستکش و غیره است.

قلب اتمی 21 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود. همچنین در روز اول به Game Pass می آید. اطلاعات بیشتر در مورد گیم پلی را در اینجا بیابید. همچنین می توانید آخرین تریلر گیم پلی بازی The Game Awards را در اینجا مشاهده کنید.نویسنده: Ravi Sinha