تیزر Atomic Heart DLC 2 دارای تعداد زیادی غاز عصبانی است


اولین DLC پولی Mundfish قلب اتمی این بسیار ضعیف بود (برای جزئیات بیشتر به بررسی مراجعه کنید)، اما یک بخش فراموش نشدنی غاز بود. به طور تصادفی در یک نقطه ظاهر شد، مامور P-3 را سرنگون کرد و فرار کرد. Geese در DLC 2 بازگشته است و به نظر می رسد که او چند دوست را با خود می آورد. آخرین تیزر زیر را با حسن نیت از IGN ببینید.

چیزهای بیشتری از این تیزر می توان برداشت کرد تا گله غازهای عصبانی. P-3 خود را در Limbo می‌بیند، با یک قلعه افسانه‌ای، لامپ‌های آب نبات و حتی یک تانک. به نظر می‌رسد که نبرد در فریم فریز اتفاق می‌افتد و پایان به این موضوع اشاره می‌کند که قوانین تغییر کرده‌اند.

Limbo در طول داستان بازی پایه به صورت پراکنده ظاهر می شود و فضای وهم آلود و غریب آن باعث متمایز شدن آن از بقیه محیط می شود. این تنها مکان برای دومین DLC پولی است، اما بازیکنان احتمالاً می‌توانند انتظار سلاح‌ها و توانایی‌های جدیدی را داشته باشند. در مورد غاز، احتمالاً این محصول تخیل P-3 است. شاید رئیس نهایی باشد. زمان نشان خواهد داد.

قلب اتمی برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. منتظر جزئیات بیشتر و تاریخ انتشار DLC 2 باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید