atlus

Atlus “چند عنوان جدید منتشر نشده” را آماده می کند


Atlus در میان بسیاری از توسعه دهندگانی است که این ماه شروع به کار کرد. Persona 3: قابل حمل چه زمانی پرسونای 4 طلایی برای Xbox، PS4، Nintendo Switch و PC عرضه می شود. با این حال، به نظر می رسد امسال هنوز چیزهای بیشتری برای اعلام وجود دارد. یک مقاله Famitsu تعدادی تبریک سال نو را از سوی توسعه دهندگان نشان می دهد که نشان می دهد Atlus “برای چندین عنوان جدید اعلام نشده آماده می شود” (از طریق Persona Central).

بسیاری از مردم قطعاً یک خط اصلی جدید می خواهند پرسونا عنوان هنوز هم ممکن است رخ دهد، اما ما همچنین می‌توانیم درباره آن بیشتر بیاموزیم پروژه دوباره فانتزییک نقش آفرینی فانتزی به کارگردانی کاتسورا هاشینو که در سال 2017 منتشر شد. شخصیت 5 شهرت Atlus فاش کرده است که در سال 2021 “کوچک” پیشرفت می کند، بنابراین احتمالاً جزئیات بیشتری در این سال ظاهر می شود.

در همین حال، Vanillaware گریم گریمور یک باریک ریمستر از بازی استراتژی بلادرنگ PS2 2007 است که در 4 آوریل برای PS4، PS5 و Nintendo Switch عرضه می شود. آخرین تریلر را اینجا ببینید و منتظر بروزرسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha