جشنواره اطلس برای ماه ژوئن تایید شد، شامل دموهایی از استعاره: ReFantazio و Shin Megami Tensei 5: Vengeance است.


داغ از ویترین استعاره: ریفانتاژیواطلس اعلام کرده است که در آن شهرها، اکتشافات، سیاه چال‌ها و موارد دیگر را فاش کرده‌اند، اطلس اعلام کرده است که جشنواره اطلس را در Belle Salle Akihabara در توکیو در 8 و 9 ژوئن از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر به وقت ژاپن برگزار خواهد کرد.دارای نسخه نمایشی قابل پخش ریفانتاسیو و حتی بیشتر Shin Megami Tensei 5 Vengeance.

اگرچه هیچ نسخه جدیدی اعلام نشده است، انتظارات برای کالاها، رویدادهای صحنه، نمایشگاه ها و موارد دیگر زیاد است. جزئیات متعاقبا اعلام خواهد شد، لطفا منتظر آن باشید. استعاره: ریفانتاژیو این بازی در تاریخ 11 اکتبر برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. برای بررسی نسخه Collector's Edition به اینجا بروید.

Shin Megami Tensei 5 Vengeance در 14 ژوئن وارد می شود، برای جلوگیری از درگیری یک هفته به بالا رفت حلقه الدن: سایه درخت کهنسال. این یک نسخه بهبود یافته از عنوان نینتندو سوییچ 2021 است که به همان پلتفرم و همچنین PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود. بازیکنان با شیاطین و سیاه چال های جدیدی روبرو می شوند و مسیر جدیدی به نام Canon of Vengeance را آغاز می کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید