Atlas Fallen با سرعت 4K/30 FPS یا 1440p/60 FPS در PS5 و Xbox Series X اجرا می شود


و موج،دنباله و اصلی آنارباب افتادگان،Deck13 در چند سال گذشته مجموعه‌ای از بازی‌های جامد Soulslike را توسعه داده است، اما آنها به دنبال انجام کاری متفاوت با نسخه بعدی خود هستند. اکشن RPGاطلس سقوط کردبه لطف تنظیمات منحصر به فرد و وعده مبارزات هیجان انگیز، هنگام راه اندازی، چشم اندازی جذاب به نظر می رسید، اما جنبه بصری تجربه نیز از آنچه به نمایش گذاشته شد، چشمگیر بود.

اما چقدر می‌توان انتظار داشت که بازی روی کنسول‌ها اجرا شود؟ وقتی در مصاحبه اخیر با GamingBolt از او پرسیده شد، او گفت:اطلس سقوط کردمدیر خلاقیت و مدیر عامل Deck13 Jan Klose گفت که در PS5 و Xbox Series X/S، این اکشن RPG دارای یک حالت کیفیت است که در آن بازی با کیفیت 4K و 30 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و یک حالت عملکردی که 1440p و 30 فریم بر ثانیه را هدف قرار می‌دهد تایید شده است. نصب شدن. 60 فریم بر ثانیه از سوی دیگر، در Xbox Series S، بازی با کیفیت 1080p و 60 فریم بر ثانیه “پایدار” اجرا می شود.

کلوز نیز به این موضوع اعتراف کرداطلس سقوط کرداین ویژگی از مقیاس بندی وضوح پویا پشتیبانی می کند که به “حفظ نرخ فریم در موقعیت های پر داده” کمک می کند.

اطلس سقوط کرددر 10 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. مصاحبه کامل با آقای کلوز به زودی منتشر خواهد شد، پس لطفا منتظر آن باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید