کاهش فروش اطلس «ناامیدکننده» است، «نسخه پیشرفته»، محتوای جدیدی که سال آینده عرضه می‌شود


با توجه به شلوغی سال 2023، جای تعجب نیست که برخی از بازی ها توجه بسیاری از مردم را به خود جلب نکردند و همانطور که مشخص است، Focus Entertainment و اکشن RPG Deck13 یکی از آنها نیست. اطلس سقوط کرد معلوم شد یکی از آنهاست. در ماه آگوست برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل فعلی منتشر شد، اما واکنش ها بسیار کم بود و به نظر می رسد فروش آن را منعکس می کند.

در گزارش مالی اخیر خود، Focus Entertainment اطلس سقوط کرد، که بر سودآوری شرکت در نیمه اول سال مالی تأثیر گذاشته است. این شرکت همچنین انتظار دارد که این بازی در ماه های آینده سهم “بسیار محدود” در درآمد داشته باشد.

با این حال، Focus Entertainment تایید کرده است که “نسخه های پیشرفته و محتوای جدید” را منتشر خواهد کرد. اطلس سقوط کرد دوره انتشار زمانی در نیمه اول سال مالی آینده یا از آوریل تا سپتامبر 2024 خواهد بود.

در بررسی ما: اطلس سقوط کردمن بهش نمره 6/10 دادم.اطلس سقوط کرد موج‌سواری سریع و سریع در شن، محیط جذاب و ساختن جهان، و مکانیک‌های پیشرفت عمیق و انعطاف‌پذیر دارای نقاط قوت مشروعی هستند، اما حرکت درهم و برهم، نبرد ناسازگار، داستان‌گویی بی‌درخشش، و به طور کلی مشکلات زیادی برای رسیدن به پتانسیل مناسب دارد. در نهایت به دلیل فقدان جلا کمتر ارزش گذاری شده است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

اطلس سقوط کرد برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید