Atlas Fallen برای تمامی کارها به 25-30 ساعت زمان نیاز دارد و فعالیت های جانبی مشهود است


اکشن RPG از Deck13 اطلس سقوط کرد یکی از عناوین بزرگی بود که برای ماه مه تعیین شده بود، اما در نهایت به اوت بازگردانده شد. در حالی که سازندگان در حال کار بر روی بهبود بازی بودند، جان کلوز، یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاق، در مورد طول آن با SegmentNext صحبت کرد. مشخص نیست که چقدر طول می کشد تا داستان کامل شود، اما اگر سعی کنید تمام کارها را کامل کنید، ممکن است حدود 25 تا 30 ساعت طول بکشد.

علاوه بر تلاش اصلی، فعالیت های جانبی مختلفی نیز وجود دارد. تفاوت آن با کوئست های جانبی چیست؟ کلوز گفت: «به‌جز تلاش‌های جانبی زیاد، دنیا رازهای زیادی پنهان می‌کند. ممکن است اینطور باشد، و قبل از اینکه این اتفاق بیفتد باید دوباره شکار کنید!

یادگارهای قدیمی نیز وجود دارند که می‌توان آنها را فعال کرد، به‌علاوه برخی از آنها شما را به مسیرهایی هدایت می‌کنند که باید برای یافتن اسرار دنبال کنید.» برج‌های دیده‌بانی همچنین جادوهای شیطانی را در زمین خود حمل می‌کنند. شکست دادن دشمنان مسئول و چالش برانگیز می تواند برخی از سطوح شما را متحول کند (شاید باز کردن قفل جادوها).

اطلس سقوط کرد در تاریخ 10 آگوست برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. در دنیایی آخرالزمانی که خدایان فاسد جهان را شکل داده اند و انسان ها را تسخیر کرده اند. برخی از شورشیان، از جمله قهرمان داستان، که دستکش های جادویی برای احضار سلاح های شنی به دست می گیرند. برای گیم پلی اینجا را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید