Atlas Fallen در ماه آگوست به‌روزرسانی اصلی رایگان را دریافت می‌کند


Deck 13 و Focus Entertainment اطلس سقوط کرد یک به روز رسانی بزرگ برای چند ماه آینده برنامه ریزی شده است. چند ماه پس از عرضه در سال گذشته، ناشر Focus Entertainment اعلام کرد که Deck 13 در حال کار بر روی یک به‌روزرسانی بزرگ است که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۴ پس از فروش ناامیدکننده بازی منتشر شود.

این آپدیت با عنوان “Reign of Sand” تایید شده است که به صورت رایگان در تاریخ 6 آگوست منتشر می شود. گفته می‌شود که این یک تغییر اساسی در بازی است و مناطق جدیدی برای اکتشاف بازیکنان، دشمنان جدید، سلاح‌ها، چالش‌ها، ماموریت‌ها و موارد دیگر برای بازیکنان اضافه می‌کند.

این به روز رسانی همچنین مکانیک های پیشرفت و صداپیشه جدید (با بازی بن استار) را معرفی می کند. فانتزی نهایی 16 حالت سختی جدید برای شخصیت اصلی کلایو، “Nyar's Nightmare` و گزینه New Game Plus به این بازی اضافه شده است. طبق Deck 13، بازیکنان می‌توانند پیشرفت خود را از نسخه فعلی بازی ادامه دهند، اما Reign of Sand قرار است جایگزین تجربه پایه به عنوان یک بازسازی اساسی در کل بازی شود، بنابراین توسعه‌دهنده یک بازی تمام عیار را آغاز خواهد کرد. -new save توصیه می کنیم این کار را انجام دهید.

در بررسی ما اطلس سقوط کرد پس از انتشار در سال گذشته، ما به آن امتیاز 6/10 دادیم و گفتیم:اطلس سقوط کرد در حالی که مطمئناً نقاط قوت خود را دارد، مانند موج‌سواری سریع و چابک، محیط‌های جذاب و ساختن جهان، و مکانیک‌های پیشرفت عمیق و انعطاف‌پذیر، از حرکات بی‌هدف، مبارزات ناسازگار، داستان‌سرایی بی‌معنا و جلا دادن کلی رنج می‌برد اینجا را بررسی کنید

اطلس سقوط کرد برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید