Atlas Fallen به Game Pass – Rumor می آید


اطلس سقوط کردبازی The Elder Scrolls V: Skyrim، Deck13 و بازی‌های اکشن دنیای نیمه باز Focus Entertainment ممکن است در آینده نزدیک به Game Pass بیایند. این از افشاگر برجسته eXtas1s است که اخیراً ادعای مشابهی را در توییتر مطرح کرد و اظهار داشت که این عنوان به زودی برای سرویس اشتراک مایکروسافت منتشر خواهد شد.

باید دید چه زمانی این اتفاق می‌افتد یا برای این سرویس اعلام می‌شود، اما انتظار می‌رود که بازی در ماه آگوست یا حوالی اوت عرضه شود، زمانی که توسعه‌دهنده Deck13 قصد دارد یک به‌روزرسانی بزرگ برای بازی با عنوان «Reign of Sand» منتشر کند. اگر در سرویس ظاهر شود، تعجب آور نخواهد بود.

این به روز رسانی رایگان است و با محتوای جدید قابل توجهی در قالب مکان های جدید، ماموریت های جدید، دشمنان، سلاح ها و موارد دیگر، علاوه بر حالت های دشواری جدید، صداهای جدید، حالت جدید Game Plus، مکانیک پیشرفت بهبود یافته و موارد دیگر ارائه می شود به روز خواهد شد.

در بررسی ما که بازی سال گذشته منتشر شد، به آن امتیاز 6/10 دادیم و گفتیم:اطلس سقوط کرد در حالی که مطمئناً نقاط قوت خود را دارد، مانند موج‌سواری سریع و چابک، محیط‌های جذاب و ساختن جهان، و مکانیک‌های پیشرفت عمیق و انعطاف‌پذیر، از حرکات بی‌هدف، مبارزات ناسازگار، داستان‌سرایی بی‌معنا و جلا دادن کلی رنج می‌برد اینجا را بررسی کنید

پس از انتشار، ناشر Focus Entertainment فروش بازی را «ناامیدکننده» توصیف کرد.

اطلس سقوط کرد برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید