جزئیات ارائه گیم پلی Atlas Fallen، مبارزه، پیشرفت و موارد دیگر


Deck13 دو تجربه جامد Soulslike را پشت سر هم ارائه کرده است:موجوموج 2، اما در آیندهسقوط اطلس،توسعه دهندگان آلمانی به چیزی بسیار متفاوت از تلاش های قبلی خود می پردازند. این اکشن-RPG با تمرکز بر نبردهای سریع و پر زرق و برق که در دنیایی فانتزی اتفاق می‌افتد، در تمامی نسخه‌هایش تا به امروز امیدوارکننده به نظر می‌رسد و این موضوع در آخرین نمایش‌ها نیز صادق است.

Publisher Focus Entertainment ویدیوی جدید ارائه گیم پلی را منتشر کرده است.اطلس سقوط کرددر اینجا، اعضای تیم توسعه جنبه‌های مختلف تجربه را بررسی کردند، از یک محیط فانتزی که در آن خدایان فاسد بر زمین حکمرانی می‌کنند، تا اینکه چگونه شن‌هایی که جهان را سیل می‌کند، بخش مهمی از داستان و گیم‌پلی را تشکیل می‌دهد. من به شما خواهم گفت.

پیمایش به یکی از بخش‌های کلیدی بازی تبدیل شده است و به بازیکنان امکان می‌دهد به چندین توانایی حرکتی مانند سر خوردن در شن دسترسی داشته باشند که همانطور که از نامش پیداست به شما امکان می‌دهد روی شن موج‌سواری کنید. در مبارزات، بازیکن با دشمنان مختلف مبارزه می کند و بین سلاح های مختلف سوئیچ می کند. همچنین یک مومنتوم متر را فعال می کند و به شما این امکان را می دهد تا زمانی که گیج پر است، حملات خاصی را انجام دهید.

این ویدیو همچنین به جزئیات زیادی در مورد نحوه سفارشی‌سازی و پیشرفت بازی، نحوه تمرکز آن بر کاوش در محیط‌های باز، نحوه نزدیک شدن به سختی بازی و موارد دیگر می‌پردازد. برای اطلاعات بیشتر، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

اطلس سقوط کرد25 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. در PS5 و Xbox Series X با 4K/30 FPS یا 1440p/60 FPS و در Xbox Series S با نرخ 1080p/60 FPS اجرا می‌شود. در اینجا می توانید الزامات رایانه شخصی را بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، مصاحبه ما با مدیر عامل Deck13 و مدیر خلاق Atlas Fallen، Jan Klose را بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *