جزئیات تریلر رزمی Atlas Fallen درباره سلاح ها، مومنتوم، سفارشی سازی ها و موارد دیگر


اطلس سقوط کردهر نمایش جدید همچنان امیدوار کننده به نظر می رسد و یکی از معدود مواردی که توجه بسیاری را به خود جلب می کند مبارزه با اکتان بالا و سرعت آن است که با عناوین Deck13 که در سال های اخیر به دیدن آن عادت کرده ایم بسیار متفاوت است. در یک تریلر تازه منتشر شده، سازنده جزئیات بیشتری را در مورد انتظارات از اکشن-RPG در آن قسمت ارائه کرد.

دستکش های الهی به عنوان ابزار اصلی برای:سقوط کنندگان اطلسمبارزات و توانایی تبدیل شن و ماسه به اشکال مختلف به شما امکان دسترسی به سه سلاح مختلف را می دهد که هر زمان می توانید دو مورد از آنها را تجهیز کنید. این سه سلاح عبارتند از Dune Cleaver عظیم و همه کاره، Sand Whip با برد بلند و Knuckle Dust متخصص غوغا و PvP. با پیشرفت بازی، شما همچنین می توانید سلاح های خود را تکامل داده و قدرت دهید تا آنها را بزرگتر و قدرتمندتر کنید.

بازیکنان همچنین دارای یک اندازه گیری حرکت هستند که باید با آن مبارزه کنند. هر حمله موفقیت آمیز کم کم گیج را پر می کند و به شما توانایی ها، حملات و جلوه های ویژه قدرتمندی می دهد. با این حال، با افزایش حرکت، سلاح‌ها قدرتمندتر می‌شوند، اما در برابر آسیب آسیب‌پذیرتر می‌شوند، بنابراین مکانیک ریسک-پاداش نیز وارد عمل می‌شود.

فراتر از اعمال لحظه به لحظه،اطلس سقوط کردبازیکنان همچنین می توانند با هیکل شخصیت خود به علف های هرز بپرند. چندین مجموعه مختلف زره برای جمع آوری وجود دارد که هر کدام دارای آمار خاص خود و البته هر کدام قابل ارتقا هستند. شما همچنین می توانید بیش از 150 سنگ اسانس را پیدا کرده و آنها را تجهیز کنید، که هر کدام همه چیز را از توانایی های حمله ویژه گرفته تا بوف، دباف و غیره ارائه می دهند. همچنین امتیازات و ارتقاء وضعیت وجود دارد.

این تریلر همچنین جزئیاتی در مورد انواع مختلفی از دشمنانی که با آنها روبرو خواهید شد، از دشمنان کوچکتر تا باس های بزرگتر و وحشتناک تر، و نحوه انجام همین کار را ارائه می دهد.شکارچی هیولابازیکنان می‌توانند هنگام مبارزه با هیولاها، قسمت‌های خاصی از بدن را به روش‌های مختلف از کار بیاندازند و باعث شوند که غارت‌های منحصربه‌فرد را رها کرده و حملات خاصی مرتبط با آن اعضای بدن را نفی کنند. برای اطلاعات بیشتر، تریلر زیر را ببینید.

بیشتر بدانیداطلس سقوط کرد، مطمئن شوید که آخرین ارائه گیم پلی و تریلر گیم پلی گسترده ما را که بر روی سفارشی سازی و زره تمرکز دارد را بررسی کنید، یا در مورد محتوایی که بازی ارائه می دهد بخوانید. همچنین می توانید در مصاحبه اخیر با مدیر عامل Deck13 و Deck13 در مورد تنظیمات، مبارزه، نحوه مقابله با دشواری و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید. اطلس سقوط کرد برای کارگردان خلاق جان کلوز اینجا را کلیک کنید.

اطلس سقوط کرددر 10 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. در حالت های 4K/30 FPS و 1440p/60 FPS روی PS5 و Xbox Series X اجرا می شود. الزامات رایانه شخصی را می توانید در اینجا پیدا کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *