Atelier Ryza 3 ~The End Alchemist and the Secret Key~ افتتاحیه فیلم کامل بازیگران


Atelier Ryza 3 ~The End Alchemist and the Secret Key~، به فینال بلند شدن این سه گانه قرار بود در این ماه اکران شود و به ماه مارس بازگردانده شود. آن را در زیر بررسی کنید.

کل بازیگران قابل بازی، از Reisalin “Ryza” Stout و دوستانش Lent، Klaudia و Tao تا متحدان بازگشتی مانند Empel، Lila و Patricia را در خود دارد. Boss Brunnen که تبدیل به متحد سابق دشمن شده بود، برای اولین بار قابل بازی است و افراد تازه واردی مانند فدریکا لامبرتی، دایان فارل و کارا ایده به آن ملحق می شوند.

داستان از این قرار است که لیزا به زادگاهش باز می گردد و جزایر عجیبی را که در آن نزدیکی ظاهر می شوند، کشف می کند. خرابه های عجیبی برای کاوش و صدای مرموز وجود دارد که به او درباره “کد کیهانی” می گوید. آتلیه رایزا 3 هنوز چندین نقشه وجود دارد، اما هر یک به جای مناطق به هم پیوسته، یک میدان غول پیکر است. بدون زمان بارگذاری برای اکتشاف بدون درز.

در اینجا درباره مبارزات و کلیدهای جدید اطلاعات بیشتری کسب کنید. Atelier Ryza 3 ~The End Alchemist and the Secret Key~ در تاریخ 24 مارس برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch در دسترس است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید