Atelier Ryza 3 - Alchemist of the End and the Secret Key

Atelier Ryza 3 ~The End Alchemist and the Secret Key~ به 24 مارس موکول شد


Koei Tecmo و Gust تعویق را اعلام کردند Atelier Ryza 3 ~The End Alchemist and the Secret Key~قرار بود در 24 فوریه برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر شود، اما در 24 مارس در سراسر جهان به فروش خواهد رسید.

Junzo Hosoi تهیه کننده بیانیه ای در رابطه با تاخیر صادر کرد و خاطرنشان کرد که برای “تنظیم دقیق آخرین لمس ها” به زمان بیشتری نیاز است.ما چالش های زیادی مانند ماجراجویی در زمین های باز گسترده و گرافیکی که جذابیت شخصیت را به حداکثر می رساند، انجام داده ایم.

“تیم ما سخت کار کرده است تا آخرین نکات را تنظیم کند تا اطمینان حاصل شود که اوج ماجراجویی های رایزا و دوستانش بهترین تجربه ممکن را برای همه کسانی که سریال را دنبال کرده اند فراهم می کند. این زمان اضافی را صرف کنید.”

Atelier Ryza 3 ~The End Alchemist and the Secret Key~ بازگشت ریتالین استوت و دوستانش برای تابستان به شهر خود را ببینید. این به رایزا و دوستانش بستگی دارد که بفهمند.

بزرگترین ویژگی جدید دنباله، جهان است. چندین نقشه وجود دارد که هر کدام به طور یکپارچه و بدون زمان بارگذاری بررسی می شوند. یازده نفر از اعضای حزب به رایزا کمک می کنند، از افراد عادی مانند لنت، تائو، و کلودیا، تا دوستان سابق، دشمنان، و برونن که به دوست تبدیل شده اند، و همچنین شخصیت های جدید. کلیدهای جدید جلوه های مختلفی را در مبارزه، سنتز و موارد دیگر ارائه می دهند. با نزدیک شدن به انتشار، منتظر جزئیات بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha