طبق گزارش ها، حداقل نیمی از 3D Realms و Slipgate Ironworks توسط Embracer Group اخراج شده اند.


طرح بازسازی داخلی گروه Embracer بی‌رحمانه بوده و باعث اخراج گسترده بسیاری از استودیوهای تحت مالکیتش شده است و این شرکت همچنان به کاهش نیروی کار خود ادامه می‌دهد. آخرین استودیوهایی که دچار اخراج شده اند، 3D Realms و Slipgate Ironworks هستند که هر دو در سال 2021 خریداری شدند و تحت پرچم Saber Interactive فعالیت می کنند.

مایکل مارکی، آهنگساز اصلی 3D Realms اخیراً در توییتر تایید کرد که اخراج شده است. در همین حال، اسکات میلر، بنیانگذار 3D Realms و رئیس فعلی Apogee Entertainment، در توییتی گفت که از “منابع متعدد” شنیده است که هر دو استودیو دانمارکی با اخراج مواجه شده اند.

میلر گفت که توسعه دهندگان “هسته” استودیو نیز شغل خود را از دست دادند و “حداقل” نیمی از هر دو استودیو اخراج شدند. تاکنون 3D Realms، Slipgate Ironworks، Saber Interactive و Embracer Group هیچ بیانیه رسمی در رابطه با این وضعیت منتشر نکرده اند.

برنامه بازسازی گروه Embracer در چند ماه گذشته بسیاری از استودیوها را تحت تاثیر قرار داده است. Volition و Free Radical Design بسته شده‌اند و اخراج‌هایی نیز در Crystal Dynamics، New World Interactive، Fishlabs و سایرین رخ داده است. Embracer همچنین در حال بررسی فروش Gearbox Entertainment است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید