ایسوس ROG هدست واقعیت مجازی با عملکرد جدیدی را برای متا توسعه می دهد


متا اعلام کرده است که با Asus ROG و Lenovo برای توسعه یک هدست گیمینگ VR شخص ثالث جدید که بر روی اکوسیستم Meta VR کار می‌کند، همکاری می‌کند. همانطور که در یک پست طولانی وبلاگ توضیح داده شد، خود اکوسیستم در حال اصلاح است و اکنون به عنوان سیستم عامل متا هوریزون شناخته می شود.

هدف اکوسیستم جدید ارائه یک پلت فرم بازتر برای توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار دیگر است تا شروع به توسعه سرویس های VR جدید برای متا کنند. اکوسیستم جدید همچنین به کاربران اجازه می دهد تا هویت، آواتارها و گروه های دوستان خود را بین فضاهای مجازی حمل کنند.

به عنوان بخشی از اکوسیستم جدید، متا با Asus ROG برای توسعه یک هدست بازی جدید با عملکرد بالا همکاری می کند. این شرکت همچنین با Lenovo برای یک دستگاه واقعیت ترکیبی جدید همکاری می کند که بر جنبه هایی غیر از بازی تمرکز دارد. و در نهایت، متا با Xbox برای ایجاد یک هدست جدید Meta Quest با الهام از Xbox شریک شده است.

باید دید نتایج بلندمدت این هدست‌های جدید چه خواهد بود، اما ایسوس با استفاده از Asus ROG Ally از نفوذ موفقیت‌آمیز خود به حوزه نوظهور بازار سخت‌افزار بازی استفاده می‌کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید