Asus ROG Ally می تواند جانشینی را در اواخر امسال بدست آورد


ایسوس اعلام کرده است که برنامه هایی برای جانشینی برای رایانه های شخصی بازی دستی ROG Ally خود دارد. آرنولد سو، معاون رایانه های شخصی مصرف کننده و بازی در ایسوس هند، به Techlusive گفت که این شرکت قصد دارد نسل دوم ROG Ally را اواخر امسال عرضه کند.

ما احتمالاً نسل دوم را عرضه خواهیم کرد. [handheld gaming console] امسال. ما به عملکرد ویندوز ادامه خواهیم داد، اما بیشتر بر روی بازی تمرکز خواهیم کرد.

سو همچنین در مورد موفقیت ROG Ally در بازار هند صحبت کرد و فاش کرد که 70000 تا 80000 رایانه شخصی بازی دستی در هند فروخته شده است. به گفته سو، تعداد کاربران اولیه ROG Ally در بازار هند بیشتر از کشورهایی بود که بازارهای رایانه‌های بازی پیشرفته‌تری داشتند.

Asus ROG Ally در سال 2023 با قیمت 699 دلار عرضه شد. در مقایسه با سایر رایانه های شخصی بازی دستی مانند Steam Deck، ROG Ally دارای مشخصات قدرتمندتری است و روی ویندوز 11 اجرا می شود، بنابراین از خدماتی مانند Game Pass و لانچرهای مختلف و سیستم های ضد تقلب نیز پشتیبانی می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Asus ROG Ally، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد نسخه اصلی بدانید آورده شده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید