به‌روزرسانی Playroom Astro منتشر شد، ربات‌های بازگشتی جدیدی اضافه می‌کند


همانطور که انتظار ادامه دارد ربات اخترآخرین به روز رسانی تیم Asobi اتاق بازی Astro آزاد شده است. مشابه به‌روزرسانی ماه گذشته، ربات‌های جدیدی را براساس IP PlayStation اضافه می‌کند که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را ردیابی کنند. Bloodborne: Old Hunter، برگشتی سلن در خفاش ایستاده است.

البته همانطور که بلاگ پلی استیشن اشاره می کند، کار آسانی نخواهد بود. بازیکنان ابتدا باید معما را حل کنند. با توجه به اینکه یکی از اعضای جامعه لیدی ماریا را در کمتر از سه ساعت باز کرده است، باز کردن قفل سلن ممکن است دشوارتر باشد. PlayStation Labo همچنین مصنوعات جدیدی در دسترس دارد، بنابراین ارزش بررسی را دارد.

دو ربات دیگر در ماه آگوست و سپتامبر معرفی خواهند شد و باز کردن قفل آنها به بازیکنان این امکان را می دهد که آنها را به فصل بعدی منتقل کنند. ربات اختر به عنوان اولین خدمه آنها. اگر می‌خواهید کل تمرین را رها کنید، خوب است، زیرا ربات دوم بیش از 300 ربات جمع‌آوری کرده است که بیش از 150 تای آن از فرنچایز طولانی مدت پلی‌استیشن هستند.

ربات اختر در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 منتشر خواهد شد. لطفا برای جزئیات بیشتر به ویژگی ویژه مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید