به‌روزرسانی اتاق بازی Astro، محتوا و جوایز جدیدی را اضافه می‌کند


اطلاعیه های اخیر ربات اختر بسیار مورد انتظار بوده است و در حال حاضر توجه ها بر روی اولین نسخه کنسول کامل این سری متمرکز شده است، اما محتوای جدیدی نیز به عنوان یک شگفتی به بازی قبلی اضافه شده است.

سونی است اتاق بازی Astroیک بازی رایگان است که با هر کنسول PS5 عرضه می شود و محتوا و تروفی های جدیدی به بازی اضافه می کند. در مورد اولی، پیامی که هنگام شروع بازی ظاهر می شود، بازیکنان را به یک “پرتال مرموز که در مرکز PS LABO ظاهر شده است” هدایت می کند. این مربوط به ماجراهای آینده Astro است. ربات اختریک گاچای جدید نیز ظاهر شده است.

در همین حال، غنائم برنزی جدید ذکر شده با یافتن و نجات ربات‌های ویژه در هر یک از چهار منطقه اصلی بازی، با یک جایزه نقره‌ای برای یافتن هر چهار باز می‌شوند.این نیز آینده است ربات اختر.

تیم توسعه Asobi است ربات اختر به عنوان یک «بازی واقعاً، واقعاً بزرگ». بیش از 80 سطح، بیش از 15 توانایی جدید، بیش از 70 نوع دشمن جدید، و هیچ ریزتراکنشی وجود دارد. این بازی در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 با قیمت 60 دلار منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون در دسترس هستند و نسخه دیجیتال لوکس آن نیز با قیمت 70 دلار برای خرید در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید