Astrobot دارای بیش از 80 سطح و 15 توانایی جدید است


تیم Asobi بالاخره بازی بعدی خود را در State of Play سونی معرفی کرد و همانطور که شایعه شده بود، این یک بازی جدید است. ربات اختر عنوان. اتاق بازی Astroیک نسخه کامل است، و در حالی که توضیحات تریلر فاش ادعا می کرد که بیش از 50 سطح وجود دارد، پستی در وبلاگ پلی استیشن نشان می دهد که در واقع بیش از 80 سطح وجود دارد.

اینها در شش کهکشان جدید کشف می شوند و Astro یک بار دیگر به جستجوی همراهان خود می رود. Dual Speeder (حس دوگانه تبدیل شده به سفینه فضایی) به شما امکان می دهد با بیش از 15 توانایی جدید به هر سیاره به صورت جداگانه سفر کنید. بارکستار، سگ رباتی که در تریلر معرفی شده است، یکی از آنهاست و قادر به ضربات هوایی است که به بازیکنان اجازه می دهد از موانع عبور کرده و دشمنان را شکست دهند.

دستکش های قورباغه دوقلو نیز ظاهر می شوند و امکان حملات غوغایی طولانی را فراهم می کنند و اسفنج غول پیکر به Astro اجازه می دهد تا اندازه خود را افزایش دهد. اتاق بازیبازخورد لمسی، محرک‌های تطبیقی ​​و سایر ویژگی‌های DualSense به طور کامل پشتیبانی می‌شوند و تیم Asobi کنترل‌های بهبودیافته را به نمایش می‌گذارد.

Astro Bot در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 عرضه می شود. منتظر جزئیات و به روز رسانی های منتهی به انتشار باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید