Astrobot بیش از 300 ربات برای نجات دارد.بدون خرید چند نفره یا درون بازی


تیم آسوبی اخیرا اعلام کرد ربات اختربه گفته نیکلاس دوست، رئیس استودیو، آخرین قسمت از سری پلتفرم های سه بعدی، یک بازی واقعاً، واقعاً بزرگ است. با بیش از 80 سطح، 15+ توانایی، و 70+ نوع دشمن، این بیانیه مطمئناً به آن بیانیه اعتبار می دهد.

البته، اگر این کافی نباشد، طبق صفحه رسمی پلی استیشن بازی، بازیکنان 300 ربات برای نجات خواهند داشت، از جمله بیش از 150 ربات VIP. دومی بر اساس یک شخصیت تاریخی پلی استیشن است. ربات های مبتنی بر ناتان دریک قبلا دیده شده اند (دنیای ناشناخته)، کریتوس (خدای جنگ) و پاراپا رپراین صفحه حاوی آلوی (افق) و جغجغه دار (جغجغه و میل لنگ)، این دو در ابتدای تریلر اعلامی ظاهر شدند.

همچنین اگر شک دارید، ربات اختر هیچ بازی چند نفره وجود ندارد، که منطقی است زیرا در بازی قبلی نیز وجود نداشت. خرید درون بازی نیز وجود ندارد، اما می توانید در لابراتوار گاچا سکه جمع آوری کنید. اتاق بازی Astroبا توجه به تعداد امتیازاتی که در بازی گاچا داده می شود، بازیکنان باید بتوانند از شکار سکه فراوان در دنباله لذت ببرند.

ربات اختر در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 منتشر خواهد شد. برای 10 جزئیات جدیدی که باید بدانید اینجا را بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید