Astro Robot دارای 3 سطح دشواری است و مراحل دشوار آشکار می شوند


برداشتی جدید از تیم آسوبی ربات اختر این بازی‌ها اکنون به لطف بلاگ پلی‌استیشن در دسترس هستند که در واقع یک نسخه پیش‌نمایش اولیه را انجام داد. پلی استیشن بیش از 80 سطح را تأیید کرده است که چندین کهکشان را در بر می گیرد، که به سه سطح دشواری طبقه بندی می شوند: آسان، عادی و سخت.

Sky Garden یک سطح آسان است و به عنوان “چشم انداز یک بهشت ​​ایده آل که در آن فلامینگوهای ربات صورتی در یک حوض آبی مسحور کننده شادی می کنند” توصیف می شود. همانطور که بازیکنان جزایر شناور به هم پیوسته را کشف می کنند، می توانند درختان شکوفه های گیلاس را تحسین کنند. ساخت و ساز دربی کمتر طبیعی است، با “جرثقیل ها، تیرهای I، داربست ها و سایر تجهیزات که به بالای ابرها می رسند، که منجر به سکوهای ناپایدار” در سختی معمولی می شود.

مرحله سخت دارای Swinging Sentry است. این به‌عنوان «فریب‌آمیز ساده» و «نیش‌انداز» توصیف می‌شود، اما مملو از توپ‌های مخرب و دشمنان زنجیر شده و سکوهای فراوان است. با پاک کردن آن، Slowdown Showdown باز می شود. این مرحله دارای دشمنان، سکوها و موانع محیطی است که بسیار فراتر از سرعت معمولی حرکت می کنند و برای عبور Astro به یک آیتم ساعت شنی نیاز دارد.

هر دو سطح برای پلتفرم‌بازان باتجربه چالش برانگیز هستند، اما اگر بمیرید می‌توانید به سرعت مجدداً بازپرداخت کنید. جالب اینجاست که اینها مضمون دکمه های صورت کلاسیک پلی استیشن هستند و به نظر می رسد به دو سطح خطرناک دیگر در فروشگاه اشاره می کنند.

ربات اختر این بازی در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 منتشر خواهد شد و با قیمت 60 دلار به فروش می رسد. همچنین DLC رایگان پس از راه اندازی، از جمله سطوح چالش جدید، در دسترس خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید