بیش از 70 دشمن جدید در Astro Robot ظاهر می‌شوند و نماد PlayStation ممکن است نقش مهم‌تری ایفا کند.


در میان بسیاری از اعلامیه ها در State of Play، تیم Asobi ربات اختر قطعا یکی از نکات برجسته است. یک پلتفرم ماجراجویی تمام عیار از طلسم غیررسمی پلی استیشن، دارای بیش از 80 سطح برای کاوش و بیش از 15 توانایی جدید است. البته بازیکنان با چند دشمن جدید روبرو خواهند شد. توسعه دهنده بیش از 70 دشمن جدید را تبلیغ می کند.

این عدد همچنین شامل رئیس‌هایی مانند لیدی ونومارا (مار کبری غول‌پیکر) می‌شود که آسترو قبل از تکمیل سفر کهکشانی‌اش باید با آنها روبرو شود. تیم آسوبی همچنین پس از شکست دادن هر رئیس به “رازهای شگفت انگیز” اشاره کرد، اما از دادن اسپویل خودداری کرد. تریلر دارد ناشناخته ناتان دریک خدای جنگ با کریتوس، توسعه‌دهندگان بر روی بازیگران تمرکز کرده‌اند و می‌خواهند همه طرفداران پلی‌استیشن را راضی کنند.

همچنین اشاره می کند که شخصیت ها ممکن است “نقش بزرگ تری در نجات جهان ایفا کنند.” جالب اینجاست که سطوح “بمیر و دوباره تلاش کن” برای بازیکنانی که خواهان تجربه چالش برانگیزتری هستند نیز تایید شده است.

ربات اختر در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 منتشر خواهد شد. در ماه های آینده جزئیات و گیم پلی بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید