مدیر Astro Robot می گوید پشتیبانی از PS VR2 “در نظر گرفته نشده است”


شگفت انگیز در سال 2018 ماموریت نجات ربات اختر در حالی که IP platformer Mascot واقعاً شروع به محبوبیت کرده است، در سال 2020 نسخه آزمایشی فناوری رایگان همراه با PS5 ارائه شد. اتاق بازی Astro همچنین مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت. با این حال، در اواخر امسال، این مجموعه قرار است به طور کامل روی کنسول ها عرضه شود. ربات اخترNicolas Doucet، مدیر خلاق توسعه دهنده و رئیس استودیو، می گوید که این برنامه از ابتدا بوده است.

دوست در مصاحبه با Push Square گفت: اتاق بازی Astro هنگامی که توسعه کامل شد، تمرکز تیم توسعه به سرعت به سمت توسعه اولین بازی کنسول کامل IP تغییر کرد، بدون اینکه پشتیبانی از PS VR2 در نظر گرفته شود. به گفته Doucet دلیل آن این است که برای بازی های پلتفرم، طراحی با در نظر گرفتن واقعیت مجازی یک فلسفه طراحی کاملا متفاوت است.

ما از ابتدا 100 درصد روی این موضوع متمرکز بودیم. اتاق بازی Astroدوست گفت.[It] امید این بود که اگر مورد استقبال قرار می گرفت، به یک بازی پلتفرم مستقل تبدیل می شد و می توان نسخه بزرگتری ساخت. [PSVR2] در نظر گرفته نشده. ”

وقتی در مورد VR و غیر VR صحبت می کنیم، Astroاو افزود: «اگر می‌خواهید یک نسخه VR بسازید، باید آن را کاملاً برای آن رسانه طراحی کنید. “و اگر نسخه VR نیست، که متوسط. برخی از بازی ها می توانند ترکیبی باشند زیرا شبیه بازی های اول شخص هستند. اما در مورد ما هر دو فلسفه طراحی بسیار متفاوت هستند. بنابراین، می دانید، این تصمیم برای گسترش دنیای بازی بود. اتاق بازی Astro و برای آوردن Astro به صحنه بزرگ. بنابراین از ابتدا تمرکز ما بر این بود. ”

با در نظر گرفتن حقایق ربات اختر اولین ماجراجویی بزرگ در انحصار PS VR بود، بنابراین ممکن است برخی از افراد از اینکه سریال در حال دور شدن از VR است کمی ناامید شوند. اما از سوی دیگر، این یک بازی بسیار امیدوارکننده است، بنابراین دیدن آن که قدم بزرگ بعدی خود را بردارد بسیار هیجان انگیز است.

ربات اختر قرار است در 6 سپتامبر برای PS5 منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید