توسعه دهندگان Astro Bot روی توسعه بازی های موبایل با شرکای خارجی کار می کنند

توسعه دهندگان Astro Bot روی توسعه بازی های موبایل با شرکای خارجی کار می کنند


سونی بارها به صراحت اعلام کرده است که قصد دارد با آوردن ویژگی های محبوب پلی استیشن خود به این پلتفرم، حضور خود را در فضای بازی های موبایلی به میزان قابل توجهی گسترش دهد تا مخاطبان خود را افزایش دهد و پشت پرده های بیشتری نیز وجود دارد.به نظر می رسد اقداماتی در حال انجام است که

توسعه دهنده بازی تیمی ماموریت نجات ربات Astro چه زمانی اتاق بازی Astro، به دنبال شرکای خارجی برای کار با عناوین تلفن همراه است. لیست شغلی برای یک تولید کننده بازی موبایل (که توسط Emopulse مشاهده شده است) همین موضوع را نشان می دهد. تیم ASOBI به دنبال یک تولید کننده با تجربه است که بتواند با توسعه دهندگان خارجی برای مدیریت تولید عناوین جدید موبایل از ابتدا تا انتها همکاری کند.

یکی از مسئولیت‌های متقاضی جستجو و شناسایی «توسعه‌دهنده مناسب برای عنوان» است که نشان می‌دهد استودیو هنوز برای عنوان مورد نظر با استودیوهای خارجی وارد همکاری نشده است. به پایان رساندن” نشان می دهد که کار روی پروژه هنوز به طور جدی آغاز نشده است.

احتمالاً تصور می‌کنید که سونی در حال برنامه‌ریزی برای توسعه آن است. ربات اختر یک بازی برای دستگاه های تلفن همراه با توجه به اینکه فرنچایز چقدر برای این پلتفرم مناسب است، اما در این مرحله فقط حدس و گمان است.

البته تیم Asobi هم اکنون در حال کار بر روی یک بازی جدید برای PS5 است که به گفته آنها بزرگترین و جاه طلبانه ترین بازی آنها تا به امروز است. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat