مدیر خلاق Astrobot می گوید پیوستن به Bloodborne “معنای خاصی” ندارد


تیم آسوبی ربات اختر، مشخص شد که در نسخه لوکس، بازیکنان لباس شکارچی Yharnam را زودتر دریافت خواهند کرد. البته، شما می توانید با انجام بازی این قفل را باز کنید، اما بسیاری از مردم می خواستند پایان آن را بدانند. شکارچی پیر DLC با آپدیت رایگان اتاق بازی Astro راحت بود

با توجه به اینکه شایعات (و امیدها) همچنان در حال پخش است. خونی این یک احیای / بازسازی / بازسازی است، اما آیا این لباس به چیزی اشاره می کند، متاسفانه، آن را ندارد؟ نیکلاس دوست، رئیس و مدیر خلاق استودیو به Eurogamer تایید کرد: “هیچ معنای پنهانی وجود ندارد. این فقط یک جشن از کل تاریخ پلی استیشن است.”

یکی از اهداف ربات اختر قصد دارد ادای احترامی به تاریخ باشکوه پلی استیشن باشد ( اتاق بازی ما روی کاراکترها تمرکز کرده‌ایم، نه سخت‌افزار. به همین دلیل است که ما این کمئوها را تحت فشار قرار می‌دهیم. آنها قبلاً بسیار ابتدایی بودند، اما اکنون بسیار غنی‌تر به نظر می‌رسند. بیش از 150، بنابراین واقعاً عمیق خواهد بود، و همه آن را خواهند داشت. یک شخصیت مورد علاقه.”

انحصاری PS5 آینده دارای بیش از 300 ربات برای نجات است. ربات‌های مبتنی بر شخصیت‌های نمادین پلی‌استیشن می‌توانند نقش بزرگ‌تری نسبت به قبل داشته باشند. ما شما را با جزئیات بیشتر در جریان خواهیم گذاشت، اما در عین حال، در مورد مراحل سختی متفاوت بیشتر بدانید.

ربات اختر فروش آن از 6 سپتامبر آغاز می شود و با قیمت 60 دلار به فروش می رسد. بیش از 80 مرحله وجود دارد، اما محتوای اضافی پس از راه اندازی اضافه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید