Assassin’s Creed Valhalla – The Last Chapter تریلر لباس جوان اتزیو و آخر هفته رایگان بعدی را نشان می دهد


Assassin’s creed valhalla آخرین آپدیت محتوای اصلی خود را، The Last Chapter، زودتر از موعد دریافت کرد. با این حال، بازیکنان از پایان سفر Eivor لذت می برند و مشتاقانه منتظر اتفاقات بعدی در جستجوی “تاریخ مشترک” هستند. تریلر جدیدی منتشر شده است که در آن تمام محتوای منتشر شده و چیزهای دیگری که می‌توانند منتظر آن باشند، توضیح داده شده است.

به عنوان مثال، در 21 دسامبر، بازیکنان Young Ezio Legacy Outfit را دریافت خواهند کرد. لباس پیش فرض برای Ezio Auditore da Firenze. Assassin’s Creed 2 و بسیار صاف به نظر می رسد. همچنین یک تعطیلات آخر هفته رایگان از 15 تا 19 دسامبر وجود دارد، اما مشخص نیست که آیا این شامل همه برنامه‌های توسعه‌دهنده پولی می‌شود یا خیر. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی پایه، بررسی ما را بخوانید.

Assassin’s creed valhalla در Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC، Google Stadia و Amazon Luna موجود است. از زمان راه اندازی آن در نوامبر 2020، بیش از 20 میلیون بازیکن از آن استفاده کرده اند. عنوان بعدی یوبی سافت خواهد بود Assassin’s Creed Mirage، انتظار می رود در سال 2023 منتشر شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید