Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ 6 دسامبر برای Steam عرضه می شود


یوبی سافت آن را تایید کرد Assassin’s creed valhalla به Steam می آید.عناوین دیگر مانند Anno 1800 چه زمانی قهرمان غلتکی همچنین به این سرویس می آید، اما تاریخ انتشار آن تایید نشده است.

یک سخنگوی به Eurogamer گفت: Assassin’s Creed Valhalla، Anno 1800 چه زمانی قهرمان غلتکی یکی از عناوین یوبی سافت منتشر شده در استیم. ”

هر سه عنوان در حال حاضر انحصاری Ubisoft Connect و Epic Games Store هستند. قبلاً با نام UPlay شناخته می شد، اولی از نوامبر 2009 فروشگاه اختصاصی یوبی سافت بوده است. ما فقط عناوین رایانه های شخصی را روی پلتفرم عرضه خواهیم کرد، اما برخی از بازی ها عبارتند از: بخش تام کلنسی 2، دور کرای 6همچنین در فروشگاه Epic Games موجود است. باید دید که آیا سایر عناوین انحصاری Ubisoft Connect نیز در Steam در دسترس خواهند بود یا خیر.

Assassin’s creed valhalla در تاریخ 6 دسامبر، آخرین فصل در Title Update 1.6.2 را دریافت خواهید کرد و داستان Eivor را کامل می کند (اما به طور خاص، شما باید داستان اصلی را تمام کرده باشید). نسخه Steam نیز در همان روز منتشر خواهد شد، بنابراین ممکن است یک فرصت عالی برای بازیکنان جدید باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی پایه، بررسی ما را اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید