Assassin’s Creed Syndicate تا 6 دسامبر برای رایانه های شخصی رایگان است


فروش جمعه سیاه در 29 نوامبر به پایان می رسد، اما یوبی سافت چیز خاصی را برای بازیکنان رایانه شخصی در نظر گرفته است.از هم اکنون تا ساعت 5 صبح به وقت PST در 6 دسامبر، آنها می توانند ادعا کنند سندیکای Assassin’s Creed رایگان. فقط نسخه رایانه شخصی، برای پخش به برنامه Ubisoft Connect نیاز دارد.

این دنباله که از سال 2015 برای Xbox One، PS4 و PC در دسترس است، ماجراهای دوقلوهای فرای، جیکوب و ایوی را در سال 1868 در لندن در جریان انقلاب صنعتی دوم دنبال می‌کند. آنها به عنوان قاتل در دنیای اموات حضور پیدا می کنند و با تمپلارها مقابله می کنند.

علاوه بر مکانیک‌های جنگی جدید، این اولین بازی از این سری است که دارای دو شخصیت اصلی است که بازیکنان می‌توانند بین آنها جابجا شوند. همچنین راه‌های جدیدی برای سفر وجود دارد، مانند قلاب‌ها و کالسکه‌ها که به جیکوب اجازه می‌دهد باند خود را علیه سازمان‌های رقیب رهبری کند و برتری ایجاد کند.

اگرچه پاسخ اولیه ضعیف و فروش پایین بود، Assassin’s Creed Unity در سال 2014، سندیکای Assassin’s Creed استقبال خوبی از آن شد و تا نوامبر 2017 بیش از 5.5 میلیون دستگاه فروخته شد. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید