جزئیات تریلر Assassin's Creed Shadows در زمینه و داستان تاریخی گسترش می یابد


اگر تریلر فیلم جدیدی وجود دارد، Assassin's Creed Shadows بازی RPG اکشن جهان باز به خوبی پوشش داده نشده است، اما یک تفکیک جدید در دسترس است که به جزئیات بیشتر می‌پردازد. کارگردان خلاق، جاناتان دومونت و دستیار کارگردان طراحی فیلم، آکیم میلن در مورد ارائه، از جمله استفاده از صفحه نمایش تقسیم شده در تریلر و محیط بازی، صحبت می کنند.

تقسیم صفحه نمایش قابل توجه است زیرا این اولین ملاقات بین Naoe و Yasuke، قهرمانان بازی است. کج است که نشان دهنده تفاوت در دیدگاه و احساس تقریباً خصمانه است. وقتی آنها بعداً دوباره همدیگر را ملاقات می کنند، به نظر می رسد که چشمان آنها حتی بیشتر به هم می رسد.

توسعه‌دهنده همچنین جدول زمانی حملات اول و دوم به استان ایگا را ارائه می‌کند و کشتی‌های سیاه را که یکی از عوامل اصلی پایان دوره ادو در ژاپن است، کنایه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بازی هر یک از شخصیت ها و حتی نحوه دیده شدن آنها در حین راه رفتن ارزش این را دارد که کل ویدیو را بررسی کنید.

Assassin's Creed Shadows ' در 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. اگر نسخه طلایی یا نهایی را دارید، 3 روز دسترسی زودهنگام خواهید داشت، اما به نظر می‌رسد که این عنوان فقط آنلاین باشد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید