Assassin's Creed Shadows “Most Wanted Request” را از بازیکنان تمسخر می کند


Assassin's Creed Shadows از زمانی که در فیلم منتشر شد، سر و صدای زیادی ایجاد کرده است، و در حالی که گیم پلی هنوز منتشر نشده است، مجموعه ویژگی های آن قابل توجه است. علاوه بر دو شخصیت قابل بازی (Naoe و Yasuke)، فصل‌هایی (که بر نقشه تأثیر می‌گذارند)، تمرکز مخفیانه، مخفیگاه قابل تنظیم و لیگ نینجا و موارد دیگر نیز وجود دارد.

اما به نظر می رسد یوبی سافت تورنتو چیز دیگری را در نظر گرفته است. در توییتی که اخیراً منتشر شد، آمده بود: «برخی از درخواست‌های شما محقق شد، اما هنوز تمام نشده است.» در انتهای تصویر یک “???” وجود دارد که نشان می دهد یک ویژگی دیگر توسط بازیکنان درخواست شده است و به زودی منتشر خواهد شد. شاید این بازگشت چند نفره رقابتی یا co-op باشد.

آخرین عنوان با سابق است کیش 4 پرچم سیاه قاتل، در همین حال Assassin's Creed Unity ارائه بازی co-op. یک عنوان چند نفره مستقل در حال توسعه است، بنابراین بازی Co-op احتمالا امکان پذیر است، اما باید منتظر جزئیات بیشتر باشیم.

Assassin's Creed Shadows در 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. گفته می‌شود که گیم‌پلی بازی در تاریخ 10 ژوئن در Ubisoft Forward معرفی می‌شود و نتایج عملی آن در 12 ژوئن اعلام می‌شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید