پیش‌فروش‌های Assassin's Creed Shadows “بسیار قوی” هستند – شایعه


با اعلام Assassin's Creed Shadows، شکی نیست که سؤالات در مورد پاسخ کلی باقی می ماند. پس از موفقیت از Assassin's Creed Mirageبا این بازگشت به ریشه‌های مخفیانه سری، باید فکر کنید که آیا طرفداران می‌خواهند به یک RPG اکشن دنیای باز دیگر در این سری بپرند یا خیر.

با این حال، تام هندرسون از Insider Gaming گزارش می دهد که پیش فروش ها “بسیار قوی” به نظر می رسند. اگرچه اعداد دقیق فاش نشده است، اما “هیچ کس از این اعداد ناامید نشده است.” با توجه به شایعه عملکرد ضعیف عناوینی مانند شاهزاده ایرانی: تاج گمشدهاین باید خبر خوبی برای ناشر باشد (اگرچه آنها به طور رسمی در مورد تعداد پیش سفارش ها اظهار نظر نکرده اند).

Assassin's Creed Shadows در 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. دو شخصیت اصلی وجود دارد: Naoe، یک نینجا، و Yasuke، یک سامورایی. اولی گیم پلی مخفیانه سری را تکامل می دهد، در حالی که دومی روی نبردهای خط مقدم با پاری ها و کانترها تمرکز دارد. همچنین مکانیک‌های جدیدی مانند فصول که نقشه را تغییر می‌دهند، اشیاء تخریب‌پذیرتر که در مبارزه نقش دارند، نورپردازی کاملاً پویا و جابجایی بدون درز بین شخصیت‌ها وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر به ویژگی ها مراجعه کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید