یوبی سافت اعلام کرد Assassin's Creed: Shadows به شما امکان می دهد «بیشترین محتوا» را به عنوان یکی از شخصیت ها بازی کنید.


یوبی سافت کبک است Assassin's Creed Shadows عملکردها در طول انتشار گیم پلی طولانی شما می توانید Yasuke را کنترل کنید و از جلو به زور وارد شوید، در حالی که Naoe فرصت های مخفی کاری و ورود و خروج را ارائه می دهد. اما چگونه بازی ها سوئیچ را تشویق می کنند؟

Associate Game Director Simon Lemay-Comtois به VG247 گفت: ما علاقه زیادی به این ایده داشتیم که به هر ساختنی متعهد شویم. بنابراین، در اوایل گفتیم، ما می‌دانیم که مخفی کاری می‌خواهیم، ​​می‌دانیم که مبارزه می‌خواهیم، ​​اما بازیکنانی که نمی‌خواهم آنها را عوض کنم. بین آنها به میل خود.

“اسلحه ها و زره هایی که در اختیار دارید به شما کمک می کنند تا با وضعیت فعلی کنار بیایید. برای تغییر آنها، ابتدا باید از آن موقعیت خارج شوید. نینجاها و سامورایی ها برای این بازی مناسب هستند. بلافاصله مشخص شد که ما داشتیم. دو شخصیت اصلی با حساسیت های منحصر به فرد خود.

چه اتفاقی می‌افتد اگر بازیکنان بخواهند از ابتدا تا انتها به یک شخصیت بچسبند. با این حال، می توانید غارت شخصیت دیگر را بدست آورید، بنابراین ممکن است وسوسه شوید که شخصیت دیگر را امتحان کنید.

“این یک رویکرد متعادل است. بیشتر محتوا را می توان به عنوان هر یک از شخصیت ها بازی کرد، و هیچ محدودیت شدیدی وجود ندارد که این کار نائو است. لحظات داستان متمرکز بر شخصیت هستند، اما بقیه بازی باز است و پیشرفت انگیزه ای برای تغییر ایجاد می کند. ، زیرا اگر برای مدتی فقط یک شخصیت را بازی کنید، آن شخصیت مواردی را انتخاب می کند که شخصیت دیگر می تواند از آنها استفاده کند، یعنی هر دو شخصیت با هم.

Assassin's Creed Shadows این بازی در تاریخ 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. دارندگان نسخه Gold و Ultimate Edition می توانند سه روز زودتر بازی را شروع کنند. از مکانیک های مخفی کاری مختلف Naoe گرفته تا مبارزات Yasuke، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین اطلاعات، ادامه مطلب را بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید