یک شبکه جاسوسی و مخفیگاه در Assassin's Creed Shadows بسازید


تریلر فیلم جدید Assassin's Creed Shadows حذف خواهد شد و شخصیت های اصلی آن Naoe و Yasuke برای اولین بار ظاهر خواهند شد. یوبی سافت هیچ گیم پلی بازی را به نمایش نگذاشته است، اما اولین جزئیات، از جمله قابلیت جابجایی یکپارچه بین این دو را فاش کرده است. مهارت ها، تجهیزات و پیشرفت مستقل نیز وجود دارد.

با این حال، دو مکانیسم بسیار جالب وجود دارد. اولین مورد ایجاد شبکه ای از جاسوسان است که در هنگام جستجوی اهداف “در همه جا چشم و گوش شما خواهند بود”. همچنین می‌توانید متحدانی با توانایی‌های منحصربه‌فرد را برای کمک به ماموریت‌هایتان استخدام کنید. این شبیه به سیستم Brotherhood در Assassin's Creed Brotherhood است، با این تفاوت که افراد استخدام شده می توانند بمیرند.

مکانیک دوم یک مخفیگاه قابل تنظیم برای لیگ شینوبی است. چیدمان ها، لوازم جانبی و تزئینات کاملاً قابل تنظیم هستند و همچنین می توانید «خدمه» خود را آموزش دهید و تجهیزات خود را بسازید. تعامل با شخصیت ها نیز امکان پذیر است که آن نیز شبیه به سیستم پرداخت Assassin's Creed Valhalla است.

Assassin's Creed Shadows در تاریخ 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC با سه روز دسترسی زودهنگام برای دارندگان نسخه Gold و Ultimate Edition عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید