Assassin's Creed Shadows در تاریخ 15 نوامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.


یوبی سافت تریلر سینمایی جدیدی از این بازی منتشر کرده است. Assassin's Creed Shadowsکه متأسفانه اخیراً در توضیحات لو رفته است، در تاریخ 15 نوامبر منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها اکنون باز شده و برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس هستند. تریلر زیر را تماشا کنید.

این داستان در اواخر دوره سنگوکو اتفاق می افتد، این داستان نائوئه، یک شینوبی ایگا است که دهکده اش ویران شده است. یاسوکه، سامورایی افسانه ای آفریقایی نیز بخشی از واحد مسئول است. با این حال، اولی به جای اینکه به دنبال انتقام باشد، با دومی همکاری می کند و راه خود را ادامه می دهد. Naoe تبدیل به یک قاتل می شود، اما این دو با هم به عنوان “سایه هایی که در خدمت نور هستند” کار می کنند.

همانطور که آنها به قلعه نفوذ می کنند، Naoe با یک تیغه رادارگریز نشان داده می شود. از طرفی یاسوکه مرد قوی ای است که می تواند دشمنان خود را با شمشیر از بین ببرد و با هر دو دست یک چماق بزرگ را تاب دهد.

تاریخ انتشار گیم پلی بازی مشخص نشده است، اما شایعه شده است که در تاریخ 10 ژوئن در Ubisoft Forward منتشر خواهد شد. تا آن زمان، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید