بازی Assassin's Creed Shadows توسط 15 استودیو یوبی سافت پشتیبانی می شود


توسعه توسط Ubisoft Quebec هدایت می شود Assassin's Creed Shadowsبا این حال، مانند عناوین قبلی یوبی‌سافت، استودیوهای متعدد دیگری نیز پشتیبانی می‌کنند. همانطور که در وب سایت رسمی بازی بیان شده است، این RPG اکشن جهان باز دارای Ubisoft Belgrade، Ubisoft Bordeaux، Ubisoft Bucharest، Ubisoft Chengdu و غیره است.

همچنین استودیوهایی مانند Ubisoft Montpellier (در حال حاضر در حال توسعه) وجود دارد. فراتر از خوبی و بدی 2، یوبی سافت مونترال (Assassin's Creed Codename Hexe, Prince of Persia: Sands of Time Remake) و یوبی سافت سنگاپور (جمجمه و استخوان ها). پروژه های قبلی یوبی سافت از چندین استودیو پشتیبانی دریافت کرده اند. Assassin's Creed Shadows احتمالاً بالاترین مقدار 15 است.

در 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC (از جمله اولین روز Ubisoft+) راه اندازی می شود. Assassin's Creed Shadows صحنه ژاپن در پایان دوره سنگوکو است. شینوبی نائو و سامورایی یاسوکه با هم برای مبارزه با بی عدالتی و فساد در جامعه و در عین حال اهداف خود را دنبال می کنند. برای اطلاعات بیشتر، جزئیات تریلر را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید