Assassin's Creed Shadows – نسخه طلایی و نسخه نهایی، جزئیات Season Pass


Assassin's Creed Shadows بالاخره یک تریلر جدید فیلم و تاریخ انتشار دریافت کرد. علاوه بر این جزئیات، یوبی‌سافت جزئیاتی در مورد نسخه‌های استاندارد، طلایی و آلتیمیت نیز فاش کرد. قیمت نسخه استاندارد 69.99 دلار است و پیش‌سفارش‌ها، تلاش جایزه «پرتاب به سگ‌ها» را اضافه می‌کنند.

نسخه طلایی 109.99 دلار قیمت دارد و شامل بازی پایه، پاس فصل (که طبق شایعات، دو الحاقیه و همچنین ماموریت‌های جایزه را ارائه می‌دهد) و سه روز دسترسی اولیه را شامل می‌شود. در نهایت، نسخه نهایی با قیمت 129.99 دلار به فروش می رسد و شامل تمام محتوای نسخه طلایی و بسته نهایی است.

دومی بسته شخصیت Sekiryu را ارائه می دهد که شامل پنج امتیاز مهارت، سلاح و تجهیزات برای هر دو شخصیت، Sekiryu Beast و Dragon Tooth Trinket است. همچنین بسته Sekiryu Hideout را دریافت خواهید کرد که شامل چهار لوازم آرایشی برای سفارشی کردن لیگ Shinobi و یک فیلتر Red Dragon برای حالت عکس است. نسخه Ultimate نیز از روز اول بر روی یوبی سافت پلاس در دسترس خواهد بود.

Assassin's Creed Shadows این بازی در تاریخ 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید