گیم پلی Assassin's Creed Shadows قدرت وحشیانه یاسوکه و مخفی کاری Naoe را نشان می دهد.


بالاخره یوبی سافت Assassin's Creed Shadowsرویکردهای مختلف گیم پلی شخصیت های اصلی، Yasuke و Naoe را برجسته می کند. داستان با سوار شدن یاسوکه در جنگل و رسیدن به فوکوچیاما، جایی که روستاییان در مزارع مشغول به کار هستند، آغاز می شود. مردم متوجه او می شوند و به او احترام می گذارند، اما دیری نمی گذرد که متوجه می شوند دولت محلی بی رحمانه از آنها مالیات می گیرد.

پس از چند سرنخ، منجر به برخورد با فوجیوکا می شود. یاسوکه چماق خود را به دست می گیرد و به دشمنانش ضربه می زند و نگهبانان و زره های آنها را از بین می برد. تخریب محیط زیست گسترده است، سیب ها روی زمین پراکنده شده اند و صحنه های خونین زیادی وجود دارد. پس از نبرد تن به تن با فوجیوکا، یاسوکه فوجیوکا را اجرا می کند و انیمیشن به لحنی یکنواخت تغییر می کند.

سپس بازیکن باید دایمیو را پیدا کند که در راس فساد قرار دارد. می توانید انتخاب کنید که با Yasuke از دروازه اصلی عبور کنید یا با Naoe مخفی کاری کنید. نائو در شب کشتی می‌گیرد، مخفیانه از میان بوته‌ها عبور می‌کند، برای ایجاد تاریکی روی منقل‌ها می‌کوبد (با شاخص‌هایی که نشان می‌دهد چقدر پنهان است)، و از پوشش برای نگاه کردن استفاده می‌کند.

کوساریگامای او برای مقابله با چندین دشمن به طور همزمان عالی است، اما همچنین می تواند به سمت هدفی برای ترور کشیده شود. باران و رعد و برق نیز برای پوشاندن صدا عالی هستند، اما در همه فصول وجود ندارند.

نائو او را از طریق در کشویی ترور می کند و پس از تلاش برای پنهان شدن در سقف اتاق برای جلوگیری از کشف شدن، دایمیو، لرد هایاشی را کشف می کند. او پس از خزیدن در برکه ای نزدیک و استفاده از دستگاه تنفسی برای ماندن در زیر آب، سرانجام لرد هایاشی را ترور کرد.

Assassin's Creed Shadows این بازی در تاریخ 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید