Assassin’s Creed Shadows – اولین تریلر گیم پلی شامل ترور، مبارزه و غیره است.


قبل از حضور در Ubisoft Forward در 10 ژوئن. Assassin's Creed Shadows تریلر کوتاهی از گیم پلی بازی در جریان نمایشگاه Xbox Games منتشر شد. این فیلم با برخی فیلم‌های محیطی درون موتور و برخی فیلم‌های سینمایی شروع می‌شود و سپس به معرفی مختصری از هر قهرمان و سبک مبارزه آنها می‌پردازد. آن را در زیر بررسی کنید.

نائو به عنوان یک نینجا، مخفی کاری را ترجیح می دهد و از پارکور برای عبور از محیط ها و ترور دشمنان با شمشیر پنهان استفاده می کند. همچنین در نبردهای خط مقدم از کوساریگاما استفاده می کند. داسی زنجیره ای به طور طبیعی شاخه های بامبو را در حالی که یک قوس در هوا می کشد، می شکند. یاسوکه یک جنگجوی خط مقدم است که بدون زحمت درها را می شکند، دشمنان را به دیوارها لگد می زند، نگهبان آنها را می شکند و بی رحمانه آنها را اعدام می کند. حتی می توانید با ضربه سر دشمنان را بیهوش کنید.

Assassin's Creed Shadows این بازی در تاریخ 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. Ubisoft Forward یک گیم پلی 13 دقیقه ای را ارائه خواهد کرد که شما را با جهان، فعالیت های آن، توسعه ماموریت و موارد دیگر آشنا می کند. در ضمن، با ما همراه باشید و برای اطلاعات بیشتر، ویژگی ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید