آثار هنری Assassin's Creed Shadows به بیرون درز کرد و شخصیت‌های اصلی را معرفی کرد


اگر این کافی نبود که یوبی سافت به طور تصادفی تاریخ انتشار خود را فاش کرد، Assassin's Creed Shadows جزئیات پاس فصل و وضعیت فعلی قبل از نمایش تریلر سینمایی اثر هنری رسمی در گردش است.دومی با حسن نیت ارائه می شود محاصره رنگین کمان شش به نظر می رسد Leaker Ubisoft_Frax گزارش هایی در مورد دو قهرمان بازی قابل بازی تایید کرده است.

گزارش‌هایی برای اولین بار در مارس سال گذشته منتشر شد مبنی بر اینکه بازیکنان کنترل یک سامورایی و یک نینجا (نینجا) را کنترل می‌کنند. اولی یک پناهنده آفریقایی است و دومی به نظر می رسد که به برادری قاتلان پیوسته است، اما تیغه پنهان بلافاصله در هیچ یک از آنها ظاهر نمی شود. این یک RPG اکشن جهان باز است. سایه گفته می شود که مکانیزم مخفی کاری قدرتمندی دارد که یادآور آن است آدمکش و سلول خرد شده.

این برای شینوبی عالی است، اما تنها زمان نشان خواهد داد که نبرد چگونه خواهد بود. Assassin's Creed Shadows طبق گزارش ها، این بازی در تاریخ 15 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. طبق گزارش‌ها، رونمایی از گیم‌پلی در Ubisoft Forward در تاریخ 10 ژوئن برگزار می‌شود و پس از آن برداشت‌های عملی از رسانه‌ها و سازندگان محتوا در 12 ژوئن خواهد بود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید