یوبی سافت می گوید فروش Assassin's Creed Nexus VR کمتر از حد انتظار بوده است


در نوامبر، یوبی سافت قاتلان عقیده این سریال جهشی به واقعیت مجازی داشت Assassin's Creed Nexus VRعنوانی اکشن-ماجراجویی است که مکانیک های مخفی کاری و پارکور علامت تجاری سری را تبلیغ می کند و به یک تجربه VR ترجمه شده است. و در حالی که بازی مطمئناً نقدهای محکمی دریافت کرده است (در حال حاضر امتیاز متاکریتیک 78 دارد)، به نظر نمی رسد که این به فروش قابل قبولی تبدیل شده باشد.

در جریان کنفرانس سه ماهه اخیر سرمایه‌گذاران شرکت، هنگامی که در مورد پلتفرم‌های واقعیت مجازی مانند هدست متا کوئست و اپل ویژن پرو که اخیراً منتشر شده و برنامه‌های آتی یوبی‌سافت در این فضا سؤال شد، مدیر عامل یوبی‌سافت، ایو گیلت‌موت، پاسخ داد که این شرکت این کار را نکرده است. ما قصد نداریم سرمایه گذاری خود را در بازی های VR افزایش دهیم. این است، Assassin's Creed Nexus VRGuillemot گفت که این شرکت “خوب” می کند، اما در سطحی که شرکت امیدوار بود فروش نمی کند.

“من از آنچه توانستیم با VR انجام دهیم کمی ناامید هستم. قاتلان عقیدهگیلمو گفت (رونویسی توسط VGC). “به خوبی کار کرده است و به فروش خود ادامه می دهد، اما ما در حال حاضر سرمایه گذاری خود را در VR افزایش نمی دهیم زیرا فکر می کنیم می توانیم بیشتر بفروشیم و VR باید شروع به کار کند.

“در حالی که ما از آنچه اپل ارائه کرده بسیار تحت تاثیر قرار گرفته ایم و فکر می کنیم سخت افزار فوق العاده ای است، ما به این تجارت VR به عنوان چیزی برای تماشا نگاه خواهیم کرد، اما نه تا زمانی که به اندازه کافی رشد کند. سعی کنید زیاد سرمایه گذاری نکنید.”

بر اساس صحبت های Guillemot، مطمئناً به نظر می رسد که Ubisoft در حال برداشتن یک گام از فضای VR است و حتی اگر شاهد انتشار تجربیات VR بیشتری از سوی شرکت باشیم، بعید است که این اتفاق بیفتد. Assassin's Creed Nexus VR.

در سال 2020، یوبی سافت اعلام کرد که روی VR نیز کار می کند سلول خرد شده با این حال، پس از چند سال، این شرکت اعلام کرد که این پروژه لغو شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید