Assassin’s Creed Nexus VR جزئیات جدیدی از گیم پلی و داستان را اضافه می کند


گیم پلی جدید در دسترس خواهد بود Assassin’s Creed Nexus VR، سری جدید عناوین واقعیت مجازی یوبی سافت ماه آینده در متاکوئست 2، متاکوئست 3 و متاکوئست پرو عرضه خواهند شد. آن را در زیر بررسی کنید.

مدیر خلاقیت دیوید ووتیکا نیز جزئیات جدیدی در مورد انتظارات به اشتراک گذاشت، اما ابتدا توضیح داد که: “این یک تجربه VR کوچک نیست که چندین ساعت طول بکشد، بلکه یک تجربه VR کامل و مناسب است. قاتلان عقیده این بازی به شما امکان می دهد در سه دوره مختلف به عنوان سه قاتل مختلف بازی کنید که همگی در یک داستان جدید Assassin’s Creed خلاصه شده اند. ”

سه قاتل مورد نظر هستند Assassin’s Creed Odyssey، از Ezio Auditore Assassin’s Creed 2 و از کانر کنوی Assassin’s Creed 3. با این حال، در داستان مدرن، شما کنترل یک “هکر بازیکن نخبه” و یکی از اعضای اخوان را دارید که به Abstergo نفوذ می کنند.

خط مقدم Templar در جستجوی یک مصنوع است و Dominia Wilk به بازیکن وظیفه می‌دهد تا از حافظه هر Assassin بازدید کند تا آن مصنوع را پیدا کند. Nexus با پنهان کاری و اکتشاف (همانطور که در کوهنوردی و پارکور دیده می شود) به “اصول و ریشه” برمی گردد. مبارزه وجود دارد، چه با یک دشمن منفرد و چه با یک گروه بجنگید، اما مانند یک RPG اکشن نیست. اودیسه.

هر محیطی به روش خاص خود این ستون ها را بررسی می کند، اما ایده این است که به بازیکنان اجازه داده شود تا به “قاتل اصلی” تبدیل شوند. Assassin’s Creed Nexus VR در تاریخ 16 نوامبر منتشر خواهد شد. منتظر جزئیات بیشتر و گیم پلی بازی در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید